Δήμος Λευκάδας: Υπογράφτηκε η προγραμματική σύμβαση για το Κλειστό Γυμναστήριο
Ανακοίνωση του Δήμου Λευκάδας για την υπογραφή της Προγραμματικής Σύμβασης του έργου «Επισκευή – Συντήρηση Κλειστού Γυμναστηρίου Λευκάδας», προϋπολογισμού 138.620,00 ευρώ, που υπογράφτηκε χθες από τον υφυπουργό Πολιτισμού και Αθλητισμού κ. Γεώργιο Βασιλειάδη και το Δήμαρχο Λευκάδας.
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
«Ένα έργο εξαιρετικής σημασίας για την Λευκάδα δρομολογείται με την υπογραφή της Προγραμματικής Σύμβασης υλοποίησής του.
Ο Υφυπουργός Πολιτισμού και Αθλητισμού κ. Γεώργιος Βασιλειάδης και ο Δήμαρχος Λευκάδας κ. Κωνσταντίνος Δρακονταειδής υπέγραψαν χθες στο Δημαρχείο Λευκάδας την Προγραμματική Σύμβαση του έργου «Επισκευή – Συντήρηση Κλειστού Γυμναστηρίου Λευκάδας», προϋπολογισμού 138.620,00 ευρώ.
Παρόν στην συνάντηση ήταν ο Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου Λευκάδας κ. Γρηγόριος Γκογκάκης καθώς και ο εντεταλμένος σύμβουλος σε θέματα αθλητισμού κ. Σπυρίδων Πολίτης.»