Αναβάλλεται για το άλλο Σάββατο 4 Νοέμβρη το Τουρνουά Μπάσκετ 3 on 3 του Κέντρου Νεότητας της Μητρόπολης
Αναβάλλεται λόγω καιρού το προγραμματισμένο για σήμερα 28 Οκτώβρη Ανοιχτό Τουρνουά Μπάσκετ 3 on 3 του Κέντρου Νεότητας της Μητρόπολης στο γήπεδο των Εκκλησιαστικών Κατασκηνώσεων.
Σύμφωνα με νεώτερη ανακοίνωση το τουρνουά θα πραγματοποιηθεί το ερχόμενο Σάββατο 4 Νοεμβρίου 2017 την ίδια ώρα (από 3.00 το μεσημέρι) στην Κατασκήνωση. Ισχύουν και νέες δηλώσεις. Πληροφορίες: π. Ιωαννίκιος Ζαμπέλης (τηλ.: 6974795265).