Γιορτινό εργαστήρι για παιδιά διοργανώνει ο Σύλλογος Βλυχού-Γενίου «Θέαλος»
Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Βλυχού-Γενίου «Θέαλος» διοργανώνει την Κυριακή 31 Δεκεμβρίου 2017 και ώρα 17:00, στην αίθουσα της βιβλιοθήκης στο κτήριο του πρώην ΚΕΠ στην πλατεία του Βλυχού γιορτινό εργαστήρι για παιδιά ηλικίας 3 έως 5 ετών με παιχνίδια, κατασκευές και αφήγηση παραμυθιού της Βλυχιώτισσας Μαριλένας Καββαδά.
Υπάρχει περιορισμένος αριθμός θέσεων γι αυτό δηλώστε έγκαιρα τη συμμετοχή σας στο 6985783486.