Πανλευκάδιος: Συλλυπητήρια για τον θάνατο του Γιάννη Κλοτσώνη
H οικογένεια του Πανλευκάδιου αποχαιρετάει ένα φίλο. Τον Γιάννη Κλοτσώνη.
Λάτρης και μεγάλος εργάτης του Απόλλωνα Πάργας, με μεράκι και πάθος για μπάλα, απ΄ αυτούς που χρειάζονται σήμερα τα παιδιά μας για να βρίσκουν διέξοδο στον αθλητισμό!
Θερμά συλλυπητήρια στην οικογένεια του και στον Απόλλωνα Πάργας. Ο θεός ας αναπαύσει την ψυχή του που τόσο ταλαιπωρήθηκε από την επάρατη νόσο. Καλό ταξίδι πρόεδρε.