Ο Αθλητικός Σύλλογος Νίκη Λευκάδας προσκαλεί στην κοπή της Πρωτοχρονιάτικης πίτας που την Κυριακή 28 Ιανουαρίου 2018, στις 7.00 μ.μ., στο ξενοδοχείο «IONION STAR».
(Required)
(Will not be published) (Required)
(Optional)
XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Εγγραφείτε τώρα στο newsletter μας και μάθετε πρώτοι τα τελευταία νέα του νησιού μας!
Διεύθυνση email