ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας: Καταρτισμός Ομίλων και Κλήρωση του Προπαιδικού Πρωταθλήματος
H ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας ενημερώνει ότι ο Καταρτισμός Ομίλων και η Κλήρωση του Προπαιδικού Πρωταθλήματος Ε.Π.Σ. Πρέβεζας-Λευκάδας αγωνιστικής περόδου 2017-18, θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 06/3/2018 και ώρα 19:00 στα Γραφεία της Ένωσης (Αρκαδίου 17, Πρέβεζα).
Τα Σωματεία τα οποία λαμβάνουν μέρος, σύμφωνα με τις Δηλώσεις Συμμετοχής, είναι τα παρακάτω:
Α.Ο. ΡΙΑ, ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α΄, ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β΄, ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ, ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ, ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014, ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ, Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004, ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ, ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ, ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ., ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ, ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ.