Κέντρο Πρόληψης: «Ανοιχτό Εργαστήρι για το άγχος και της τεχνικές διαχείρισής του»
Σε συνεργασία με τον Σύλλογο Φοιτητών Λευκάδας
Το Κέντρο Πρόληψης των Εξαρτήσεων και Προαγωγής της Ψυχοκοινωνικής Υγείας της ΠΕ Λευκάδας «Δίαυλος» θα πραγματοποιήσει την Τετάρτη και ώρα 13.00, στην αίθουσα Α6, σε συνεργασία με τον Σύλλογο Φοιτητών Λευκάδας, «Ανοιχτό Εργαστήρι για το άγχος και της τεχνικές διαχείρισής του», με ομιλήτρια την κα Σοφία Ασπρογέρακα.