Ευχαριστήρια του Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. Λευκάδας
Το διδακτικό προσωπικό και ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. Λευκάδας θα ήθελε να ευχαριστήσει θερμά για την άψογη συνεργασία κατά το τρέχον διδακτικό έτος τους εξής φορείς:
– Το Τεχνικό Super Market “PROFI” (Λιβιτσάνου Μ. –Κυρίτσης Σ. Καλιγόνι) για τα δώρα που προσέφερε στους μαθητές του σχολείου μας στα πλαίσια σχολικών εκδηλώσεων
– Τον Φιλανθρωπικό Σύλλογο Λευκάδας «Φάρος» για την αρωγή του σε ευάλωτες οικονομικά οικογένειες του σχολείου μας
– Την Δημόσια Βιβλιοθήκη Λευκάδας για την συνεργασία, καθώς και για την δωρεά βιβλίων στο σχολείο μας
– Το Κτέλ Νομού Λευκάδας ΑΕ για την δωρεάν μετακίνηση των μαθητών μας σε εκδρομές που πραγματοποιήθηκαν στα πλαίσια Περιβαλλοντικού Προγράμματος σε Κέντρα Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης εντός και εκτός του νομού
– Τον Σύνδεσμο Φιλολόγων Λευκάδας για την χρηματική δωρεά προς το σχολείο μας
– Την Υπεραγορά Κρεάτων «Παπαμάνος» (8ης Μεραρχίας & Κουτρουμπή γωνία) για την συνεισφορά του στην χριστουγεννιάτικη εκδήλωση του σχολείου μας
– Το 2ο Γυμνάσιο Λευκάδας καθώς και το 1ο ΕΠΑΛ για την υποστήριξη σε δράσεις του σχολείου μας
– Το Studio Flash Nikos Zampelis Photography (Ηρώων Πολυτεχνείου και Ιωάννη Γαζή) για την ευγενική χορηγία φωτογραφιών της Ανθοκηπευτικής Έκθεσης του σχολείου μας
– Τέλος, το Γεωπονικό κατάστημα «Γεωτεχνική» της Σκλαβενίτη Δήμητρας (Καραβέλα 22) που για ακόμη μια χρονιά υποστήριζε την κάθε δραστηριότητα του Εργαστηρίου Γεωπονίας Τροφίμων και Περιβάλλοντος του σχολείου μας
Η Διευθύντρια
Τσώλη Παναγιώτα