Ευχαριστήριο του ΕΕΕΕΚ Λευκάδας για την 3η Ανθοκηπευτική Έκθεση
«Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε όλους όσοι παραβρέθηκαν στην 3η Ανθοκηπευτική Έκθεση του ΕΕΕΕΚ Λευκάδας, που έλαβε χώρα στις 16, 17 και 18 Μαΐου στον προαύλιο χώρο του σχολείου μας. Η αγάπη σας για τα παιδιά και η υποστήριξή σας σε κάθε δραστηριότητά μας, είναι πολύτιμη για την συνέχιση του έργου μας.
Ευχαριστούμε που μας τιμήσατε με την παρουσία σας!»