Το πρόγραμμα του 36ου Διεθνούς Χορωδιακού Φεστιβάλ Πρέβεζας
Λίγες μέρες απομένουν για να ανοίξει η αυλαία του 36ου Διεθνούς Χορωδιακού Φεστιβάλ Πρέβεζας, στα πλαίσια του οποίου θα διενεργηθεί και ο 24ος Διεθνής Διαγωνισμός Χορωδιακής Μουσικής.
Αυτό το μεγάλο για την περιοχή μας πολιτιστικό γεγονός, που συγκαταλέγεται σήμερα ως ένα από τα εγκυρότερα φεστιβάλ και διαγωνισμούς στην Ευρώπη με διεθνή ακτινοβολία και κύρος, θα πραγματοποιηθεί από τις 5 έως τις 8 Ιουλίου 2018 στην Πρέβεζα.
Για το πρόγραμμα του Φεστιβάλ κλικ εδώ