Ευχαριστήριο του Πανλευκάδιου προς τον Σπύρο Φούκα
Η οικογένεια του Πανλευκάδιου ευχαριστεί δημόσια τον Σπύρο Φούκα, για τη προσφορά του στο σύλλογό μας.
Ο κος Φούκας ήταν για 7 χρόνια μέλος του προπονητικού μας team μαζί με τον κο Κατηφόρη και συνέδεσαν τα ονόματα τους με τις μεγαλύτερες επιτυχίες της ομάδας μας. 7 χρόνια συνεργάτης, 7 χρόνια φίλος και μέλος της οικογένειάς μας. Το όνομα του και η προσφορά του έχουν χαραχτεί για πάντα στην ιστορία του συλλόγου μας.
Σπύρο σου ευχόμαστε καλή πορεία σε ότι κάνεις στη συνέχεια, πάντα επιτυχίες και υγεία.
Σ΄ ευχαριστούμε για όλα!