Δεν τσιμπάει.
Η φωτό είναι εμβληματική. Το γενικό τοπίο ( κάδρο) και ο άνθρωπος σε σμίκρυνση στο κενό των τοίχων φύλακτρων του δρόμου , σε πρώτο επίπεδο ο δρόμος ( ο άνθρωπος στο βαθος απωθήθηκε ) το ποδήλατο συμβιβάζει τις εποχές και καταδικνύει νοσταλγία.
Ο φωτογραφικός χώρος είναι πλήρης , αλλά δεν τσιμπάει.
Δεν τσιμπάει.
Η φωτό είναι εμβληματική. Το γενικό τοπίο ( κάδρο) και ο άνθρωπος σε σμίκρυνση στο κενό των τοίχων φύλακτρων του δρόμου , σε πρώτο επίπεδο ο δρόμος ( ο άνθρωπος στο βαθος απωθήθηκε ) το ποδήλατο συμβιβάζει τις εποχές και καταδικνύει νοσταλγία.
Ο φωτογραφικός χώρος είναι πλήρης , αλλά δεν τσιμπάει.