Το ΚΑΠΗ και το Γηροκομείο επισκέφτηκε ο Αντιπεριφερειάρχης Λευκάδας
Την Πέμπτη 27-12-2018 ο Αντιπεριφερειάρχης Π.Ε. Λευκάδας κ. Θεόδωρος Χαλικιάς πραγματοποίησε εθιμοτυπική επίσκεψη στο Κ.Α.Π.Η. του Δήμου Λευκάδας και στον Οίκο Πρόνοιας (Γηροκομείο).
Ο κ. Αντιπεριφερειάρχης ευχήθηκε στους συμπολίτες μας καλές γιορτές ενώ παράλληλα αντάλλαξε ευχές και συνομίλησε με το διοικητικό προσωπικό εκφράζοντας την στήριξή του στο κοινωνικό έργο που ασκούν.