Με μεγάλη προσέλευση το χριστουγεννιάτικο παιδικό πάρτι του Συλλόγου Νικιάνας «οι Σκάροι»
Δώρα, χαρά και χαμόγελα μοίρασε το απόγευμα της Παρασκευής 28 Δεκέμβρη 2018 ο Αϊ Βασίλης στο παιδικό χριστουγεννιάτικο πάρτι που οργάνωσε για μια ακόμη χρονιά στην καφετέρια MatsuCafe ο Πολιτιστικός Σύλλογος Νικιάνας «οι Σκάροι».
Ο Αϊ Βασίλης, υποδυόμενος μόνιμα τα τελευταία χρόνια από τον συγχωριανό μας Φώντα Δ., συνοδευόμενος από τους βοηθούς του, έφτασε με το έλκηθρο και έγινε δεκτός από τα παιδιά στην είσοδο της καφετέριας που τραγουδούσαν τα κάλαντα.
Μετά το μοίρασμα των δώρων τα παιδιά και οι γονείς τους γεύτηκαν τα εδέσματα του πλούσιου μπουφέ που είχαν ετοιμάσει τα μέλη του συλλόγου.
Άλμπουμ με 35 φωτογραφίες
Για να δείτε το άλμπουμ σε ξεχωριστό παράθυρο κάντε κλικ στον τίτλο