Την Παρασκευή 8 Φλεβάρη η συνεστίαση της Τομεακής Οργάνωσης Λευκάδας του ΚΚΕ
Την Παρασκευή 8 Φλεβάρη, στις 8.30 μ.μ. (ώρα προσέλευσης), στο ξενοδοχείο «IONION STAR» στην πόλη της Λευκάδας, με σύνθημα «Δυναμώνουμε το ΚΚΕ παντού! Για να δυναμώσει η διεκδίκηση για τις ανάγκες μας – το δίκιο μας!» θα γίνει η συνεστίαση της Τομεακής Οργάνωσης Λευκάδας του ΚΚΕ.
Τιμή πρόσκλησης με φαγητό και κρασί: 10€. Προσκλήσεις διακινούνται από τις κομματικές οργανώσεις του ΚΚΕ.
Συντροφιά στους καλεσμένους θα κρατήσει ορχήστρα με λαϊκό – ρεμπέτικο πρόγραμμα.