Στη Ζάκυνθο περιοδεύει η υποψήφια περιφερειάρχης Αλεξάνδρα Μπαλού
Επίσκεψη στη Ζάκυνθο πραγματοποιεί η Αλεξάνδρα Μπαλού, υποψήφια περιφερειάρχης Ιονίων Νήσων με τη «Λαϊκή Συσπείρωση».
Χθες, παρακολούθησε τη σύσκεψη του Εργατικού Κέντρου και των σωματείων για την κατάσταση του νοσοκομείου.
Σήμερα το πρωί περιοδεύει στο Νοσοκομείο Ζακύνθου και στο σχολικό συγκρότημα του ΕΠΑΛ, ενώ στις 7 μ.μ. θα παραβρεθεί και θα χαιρετίσει στην πολιτική εκδήλωση της ΤΕ Ζακύνθου του ΚΚΕ με ομιλητή τον Νίκο Καραθανασόπουλο, μέλος της ΚΕ και βουλευτή Αχαΐας.
Αύριο, στις 10 π.μ. η Αλ. Μπαλού θα επισκεφτεί τη ΔΕΗ και στις 11 π. μ. την Ένωση Αγροτικών Συνεταιρισμών Ζακύνθου. Το βράδυ της Τετάρτης, στις 8 μ.μ., θα μιλήσει σε σύσκεψη στον Άγιο Δημήτρη.
Δείτε τη συνέντευξη της Αλεξάνδρας Μπαλού στο ραδιόφωνο του Ερμή για τα προβλήματα της Ζακύνθου.