Η Ένωση Αστυνομικών Υπαλλήλων Λευκάδας για τον ετήσιο χορό της
Οι τυχεροί λαχνοί της λαχειοφόρου
Το Δ.Σ της Ένωσης Αστυνομικών Υπαλλήλων Λευκάδας (ΕΑΥΛ) ενημερώνει ότι πραγματοποιήθηκε με απόλυτη επιτυχία ο χορός της το Σάββατο 26 Ιανουαρίου 2019 στον χώρο του ξενοδοχείου IONION STAR.
Το σωματείο μας θα ήθελε να ευχαριστήσει θερμά όσους παρευρέθηκαν και μας τίμησαν με την παρουσία τους καθώς τους χορηγούς μας που βοήθησαν έτσι ώστε η εκδήλωση να διεξαχθεί με επιτυχία αλλά και όλους τους επιχειρηματίες του Ν. Λευκάδας που προσέφεραν δώρα για την λαχειοφόρο αγορά.
Επίσης ευχαριστούμε τον Βουλευτή Λευκάδας, κ. ΚΑΒΒΑΔΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟ, τον πρώην Βουλευτή ΛΕΥΚΑΔΑΣ και Δ/ΤΗ ΟΓΑ, κ. ΒΕΡΓΙΝΗ ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ, τον ΑΝΙΠΕΡ/ΧΗ Λευκάδας, κ. ΧΑΛΙΚΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟ, τον ΔΗΜΑΡΧΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ, κ. ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗ ΚΩΝ/ΝΟ, τους ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΥΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ, κκ. ΠΕΡΔΙΚΑΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟ και ΣΕΡΒΟ ΚΩΝ/ΝΟ, τον Πρόεδρο του Λιμ. Ταμείου, κ. ΧΑΛΙΚΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟ, τον πρώην ΒΟΥΛΕΥΤΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ και υποψήφιο Δήμαρχο, κ. ΣΟΛΔΑΤΟ ΘΕΟΔΩΡΟ, τον υποψήφιο Δήμαρχο, κ. ΚΑΛΟ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟ, τον Αντιπρόεδρο της ΝΟ.ΔΕ ΛΕΥΚΑΔΑΣ, κ. ΑΓΡΙΟ ΧΡΗΣΤΟ, τον Πρόεδρο της ΔΗΜΤΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ, κ. ΛΑΖΑΡΗ ΑΡΙΣΤΟ, τον πρώην Θεματικό Αντιπ/χη, κ. ΜΑΛΑΚΑΣΗ ΙΩΑΝΝΗΚ και τον υποψήφιο Δήμαρχο Λευκάδας, κ. ΛΙΒΙΤΣΑΝΟ ΙΩΑΝΝΗ.
Επισυνάπτεται η αφίσα με τους χορηγούς μας και η λίστα με τους κερδισμένους λαχνούς. Παρακαλούμε όποιος δεν έχει παραλάβει το δώρο του να επικοινωνήσει με το γραφείο του σωματείου μας. Για τα δώρα και τους τυχερούς λαχνούς κλικ εδώ.