Υποψήφιος Δήμαρχος Λευκάδας με την παράταξη «Αγωνιστικό Μέτωπο Λευκάδας» ο Πέτρος Ζαβιτσάνος
Πρόσκληση σε ανοιχτή εκδήλωση
Η «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟΥ» σας προσκαλεί στην ανοιχτή εκδήλωση που διοργανώνει την Δευτέρα 1 Απρίλη 2019 και ώρα 8μμ στην αίθουσα του Πνευματικού Κέντρου.
Ομιλία του υποψήφιου Δημάρχου της δημοτικής παράταξης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ ΛΕΥΚΑΔΑΣ (Α.ΜΕ.Λ) Πέτρου Ζαβιτσάνου.
Ομιλία για τις θέσεις της ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑΣ σχετικά με: «Τα σχέδια κυβέρνησης και Δήμου για την παράδοση του θαλάσσιου μετώπου της Λευκάδας στην ανατολική ακτή για την ανάπτυξη του θαλάσσιου τουρισμού για τα συμφέροντα μεγάλων επιχειρηματικών ομίλων, ως αντάλλαγμα στην υποθαλάσσια ζεύξη, μόνο συμφέροντα της κοινωνίας της Λευκάδας δεν εξυπηρετούν. Άλλες είναι οι προτεραιότητες και οι ανάγκες σήμερα».
Ομιλητής: Γιώργος Θερμός, χημικός μηχανικός