Εκδήλωση με ομιλήτρια την Αλεξάνδρα Μπαλού και παρουσίαση μέρους του ψηφοδελτίου στην Κέρκυρα
Τη Δευτέρα 1 Απρίλη 2019 η Τομεακή Επιτροπή Κέρκυρας του ΚΚΕ διοργανώνει εκδήλωση στο Εργατικό κέντρο στις 7:00 μμ με ομιλήτρια την Αλεξάνδρα Μπαλού υποψήφια περιφερειάρχη Ιονίων Νήσων με τη Λαϊκή Συσπείρωση.
Στην εκδήλωση θα παρουσιαστεί μέρος του ψηφοδελτίου της Λαϊκής Συσπείρωσης για τις περιφερειακές εκλογές.