Επίσκεψη στο νομό μας πραγματοποιεί τη Δευτέρα 14/6/2010 ο Γενικός Γραμματέας της Περιφέρειας Ιονίων Νήσων κ. Κ. Γεωργαλίδης
Στο πλαίσιο της επίσκεψής του ο κ. Γεωργαλίδης θα συναντηθεί μεταξύ άλλων με τον νομάρχη Λευκάδας και θα δώσει ακόλουθα συνέντευξη τύπου, όπως πληροφορούμαστε από το Γραφίο Τύπου και Δημοσίων Σχέσεων της Νομαρχιακής Αυτοδιοίκησης Λευκάδας:
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
Ο Γ.Γ. ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ ΣΤΗ ΛΕΥΚΑΔΑ
Ο Γενικός Γραμματέας της Π.Ι.Ν. κ. Κ. Γεωργαλίδης θα πραγματοποιήσει επίσκεψη στο Νομό μας την Δευτέρα 14-06-2010.
Κατά την διάρκεια της επίσκεψής του, μεταξύ άλλων, θα συναντηθεί και με το νομάρχη Λευκάδας στο Νομαρχιακό Κατάστημα στις 12:30. Με το πέρας της συναντήσεως (υπολογίζεται περίπου μια ώρα) ο κ. Γενικός θα παραχωρήσει συνέντευξη τύπου στα Μ.Μ.Ε. του Νομού.