Σήμερα Τετάρτη η η ορκωμοσία αποφοίτων του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων του π. ΤΕΙ
Σήμερα, Τετάρτη 25 Σεπτεμβρίου 2019 και ώρα 12:00 στην αίθουσα εκδηλώσεων του Πνευματικού Κέντρου του Δήμου Λευκάδας θα πραγματοποιηθεί η Ορκωμοσία Αποφοίτων του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων του πρώην Τ.Ε.Ι. Ιονίων Νήσων.
Στην τελετή ορκωμοσίας θα λάβουν μέρος οι φοιτητές, οι οποίοι έχουν καταθέσει σχετική αίτηση στη Γραμματεία του Τμήματος έως και την 31η Ιουλίου 2019 και για τους οποίους έχει ολοκληρωθεί ο σχετικός έλεγχος και έχουν λάβει Βεβαίωση Περάτωσης Σπουδών.