Εκδήλωση της «Μετωπικής Δράσης Λευκάδας» την Δευτέρα στο Πνευματικό Κέντρο
«Η πολιτική τους για την «ανάπτυξη» παραδίδει τα πάντα στους «μεγαλοεπενδυτές» σε βάρος της μεγάλης λαϊκής πλειοψηφίας, που πληρώνει ολοένα και περισσότερους φόρους και δημοτικά τέλη……», σημειώνει σε ανακοίνωσή της η «Μετωπική Δράση Λευκάδας» που καλεί την Δευτέρα 2 Δεκέμβρη 2019 στις 5.30 το απόγευμα, στο Πνευματικό Κέντρο του Δήμου Λευκάδας σε εκδήλωση – συζήτηση που διοργανώνει με τίτλο «Καμία αναμονή – Στο προσκήνιο οι δικές μας ανάγκες».