Τον Παναθηναϊκό υποδέχεται την Κυριακή η Νίκη
Με τον Παναθηναϊκό εντός έδρας κοντράρεται η Νίκη Λευκάδας την Κυριακή 2 Φεβρουαρίου και ώρα 14:00 για την 15η αγωνιστική της Α1.
Η Νίκη υποδέχεται το «τριφύλλι» για δεύτερη φορά φέτος, μετά τον αγώνα για το Κύπελλο Ελλάδος τον περασμένο Οκτώβριο. Η λευκαδίτικη ομάδα μετά την ήττα από την Δάφνη θέλει να επιστρέψει στις καλές εμφανίσεις και να είναι ανταγωνιστική κόντρα στον Παναθηναϊκό της Ελένης Καπογιάννη.
«Σας περιμένουμε όλες και όλους στο Κλειστό Γυμναστήριο, αναφέρει σε σχετική ανακοίνωση το ΔΣ της Νίκης.
*Αμέσως μετά τον αγώνα με τον ΠΑΟ, θα διεξαχθεί ο προημιτελικός αγώνας του τοπικού πρωταθλήματος Κορασίδων ανάμεσα στην Νίκη Λευκάδας και τον ΑΟ Σχερία.