Υπενθυμίζουμε το τριήμερο -8, 9, 10 Ιουλίου- των εκδηλώσεων του Συλλόγου Φίλων Αλεξάνδρου «Φηγός»
Όπως ήδη έχουμε αναφέρει ο Σύλλογος Φίλων Αλεξάνδρου «Φηγός» διοργανώνει, με τη συνδρομή του Κέντρου Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης Σφακιωτών, στις 8, 9, 10 Ιουλίου στην πλατεία Αλεξάνδρου (Μαυρογιαννάτα) Λευκάδας, τριήμερο προβληματισμού και διαλόγου με γενικό τίτλο «Είδαν τα μάτια μας Γιορτές». Υπενθυμίζουμε το πρόγραμμα των εκδηλώσεων από την αφίσα που είδαμε να έχει ήδη κυκλοφορήσει στην πόλη της Λευκάδας.