Ένας ακόμη αλλοδαπός τουρίστας θετικός στον κορονοϊό στη Λευκάδα
Ένας ακόμη αλλοδαπός τουρίστας που διέμενε σε χωριό του νησιού μας βρέθηκε θετικός στον κορονοϊό μετά το τεστ που είχε κάνει κατά τη διάρκεια των δειγματοληπτικών ελέγχων στον Προμαχώνα.
Αυτός και άλλοι τρεις συνταξιδιώτες του που θεωρούνται στενές επαφές έχουν μεταφερθεί στο ξενοδοχείο καραντίνας ενώ σε εξέλιξη βρίσκεται η ιχνηλάτηση των επαφών του.