Παρακολουθείστε τη σημερινή μονοθεματική συνεδρίαση του δημ. συμβ. για το νερό
Παρακολουθείστε ζωντανά τώρα μέσα από το κανάλι του Δήμου Λευκάδας στο YouTube, τη σημερινή (Τρίτη 18 Αυγούστου, ώρα 3.00 μ.μ.) συνεδρίαση του δημοτικού συμβουλίου Λευκάδας με θέμα «Συζήτηση-ενημέρωση σχετικά με το θέμα της υδροδότησης του Δήμου Λευκάδας» και εισηγητές τους κ.κ. Χαράλαμπο Καλό, Δήμαρχο Λευκάδας, και Ιωάννη Λιβιτσάνο, Αντιδήμαρχο, που γίνεται με τηλεδιάσκεψη και βρίσκεται ακόμη σε εξέλιξη
Πατήστε το παρακάτω βίντεο για να συνδεθείτε: