Ειδική συνεδρίαση του δημοτικού συμβουλίου την Δευτέρα για τους πίνακες επιλογής στους βεφονηπιακούς σταθμούς
Σε ειδική συνεδρίαση συνέρχεται το Δημοτικό Συμβούλιο Λευκάδας την Δευτέρα 31 Αυγούστου 2020, στις 3.00 το απόγευμα, με τηλεδιάσκεψη, με μοναδικό θέμα: «Απόφαση Δ.Σ. έγκρισης πινάκων επιλογής φιλοξενούμενων βρεφών-νηπίων, επιλαχόντων και απορριπτέων, βάσει μορίων στους δημοτικούς Παιδικούς Σταθμούς Λευκάδας και στο δημοτικό Βρεφονηπιακό Σταθμό για την χρονική περίοδο 2020-2021» και εισηγήτρια την κα Νίκη Κατωπόδη, Αντιδήμαρχο.