Αεροφωτογραφία της πόλης της Λευκάδας το 1970
Δυσκολευτήκαμε να την αναγνωρίσουμε και βάλαμε σημάδια τις εκκλησίες που έχουν παραμείνει αναλλοίωτες στο πέρασμα του χρόνου για να μπορέσουμε να κατατοπιστούμε.
Η φωτογραφία δημοσιεύτηκε στις 14 Δεκέμβρη του 2015, από τον Άκη Βιδινιώτη, χωρίς περαιτέρω στοιχεία, στη δημόσια ομάδα στο fb «Παλιές Φωτογραφίες Ιονίων Νήσων».
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ 50 ΕΙΝΑΙ ΔΕΚΑΕΤΙΑ ΤΟΥ 70