Διακοπή νερού λόγω βλάβης σήμερα στην πόλη της Λευκάδας
Όπως ενημερώνει ο Δήμος Λευκάδας, αποκλειστικά μέσα από την επίσημη διαδικτυακή του παρουσίαση (με σκοπό μάλλον να το μάθουν όσο το δυνατόν περισσότεροι δημότες!!!!), σήμερα 18-3-2021 λόγω έκτακτης βλάβης σε κεντρικό φρεάτιο ύδρευσης στην περιοχή του Παλιού Νοσοκομείου (μαγαζί ΦΕΞΗ με μαντολάτα ), θα γίνει διακοπή νερού στην πόλη της Λευκάδας
Εκτιμώμενος χρόνος αποκατάστασης 3 ώρες μ.μ.
οσο παει και η βλαβη πλησιαζει στα γραφεια του συνδεσμου