Ευχαριστήριο του Εργαστηρίου Ειδικής Επαγγελματικής Εκπαίδευσης (ΕΕΕΕΚ) Λευκάδας
Το Εργαστήριο Ειδικής Επαγγελματικής Εκπαίδευσης (ΕΕΕΕΚ) Λευκάδας ευχαριστεί ολόθερμα για τις δωρεές τους προς το σχολείο μας την κ. Σκλαβενίτη Δήμητρα (φυτώριο «Γεωτεχνική») και τους Λιβιτσάνου Μαρία – Κυρίτση Σωτήριο (Τεχνικό Κατάστημα «Profi»). Επίσης, ευχαριστούμε από καρδιάς τον Φιλανθρωπικό Σύλλογο Λευκάδας «Φάρος» για την πολύχρονη προσφορά του. Ευχόμαστε χρόνια πολλά και Καλό Πάσχα.
Η Διεύθυνση και το προσωπικό του ΕΕΕΕΚ Λευκάδας