Συλλυπητήρια του Συλλόγου Λευκαδίων Ηλιούπολης για τον θάνατο του Σωκράτη Κακλαμάνη
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Λευκαδίων Ηλιούπολης και γύρω Δήμων «Η Φανερωμένη» εκφράζει ομόφωνα τη μεγάλη θλίψη του για την εκδημία του Σωκράτη Κακλαμάνη.
Ο Σωκράτης Κακλαμάνης υπήρξε για δεκαετίες πρόεδρος του Συλλόγου Λευκαδίων Αττικής «Η ΑΓΙΑ ΜΑΥΡΑ» και πρόεδρος του συλλόγου των Απανταχού Εγκλουβησάνων «Ο ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ». Διετέλεσε επί σειρά δεκαετιών μέλος στην Εταιρεία Λευκαδικών Μελετών.
Εκφράζουμε τα θερμά μας συλλυπητήρια στην οικογένεια και στους οικείους του Σωκράτη Κακλαμάνη.
ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ.
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΧΡ. ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΟΥΡΛΑΝΟΣ
Η ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΑΝΝΑ ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ