Με τον Παναγρινιακό εκτός έδρας αύριο Κυριακή 20 Φλεβάρη ο Τηλυκράτης
Με τον Παναγρινιακό στο Δημοτικό Γήπεδο Αγ. Κωνσταντίνου στο Αγρίνιο θα παίξει την Κυριακή 20 Φλεβάρη 2022 ο Τηλυκράτης στο πλαίσιο της 20ης της αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Γ΄ εθνικής κατηγορίας (4ος Όμιλος).
Διαιτητής του αγώνα θα είναι ο Βασίλης Τσάκαλης από την ΕΠΣ Ηλείας με βοηθούς τους Γιώργο Καραμέρο και Δημήτριο Κορδά από την ίδια Ένωση.
Ως πάρα πολύ δύσκολο χαρακτήρισε το παιγνίδι ο προπονητής του Παναγρινιακού Βασίλης Ξανθόπουλος, σημειώνοντας ότι η ομάδα του θα κάνει το δικό της παιγνίδι με στόχο τη νίκη, ενώ οι παίκτες του έχουν επανακτήσει καλή ψυχολογία μετά το άτυχο, όπως το χαρακτήρισε, αποτέλεσμα με το Διαβολίτσι. Πρόσθεσε ακόμη πως σκοπός της ομάδας είναι να κοιτάζει μπροστά και να κερδίζει το κάθε ματς ώστε να μπορέσει να παραμείνει στην κατηγορία καθώς δεν υπάρχουν πλέον περιθώρια.
Τα παιγνίδια της 20ης αγωνιστικής
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ
ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ – ΑΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ – ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ – ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ (Ματαιώνεται – 0-3 α.α.)