Την πρωτοχρονιάτικη πίτα του έκοψε το Σωματείο Μισθωτών Αυτοκινήτων Λευκάδας
Την πρωτοχρονιάτικη πίτα του έκοψε το μεσημέρι της Κυριακής 20 Φλεβάρη 2022, το Σωματείο Μισθωτών Αυτοκινήτων Λευκάδας.
Την πίτα ευλόγησε ο π. Βασίλειος Κακλαμάνης ενώ στην εκδήλωση παρέστησαν ο πρόεδρος του ΚΤΕΛ Μάξιμος (Μάριος) Κατωπόδης καθώς και και ο πρόεδρος του Εργατικού Κέντρου Λευκάδας-Βόνιτσας Αλέξανδρος Βεροιώτης.