Την Πρωτοχρονιάτικη πίτα του θα κόψει την Κυριακή 27/2 ο Σύλλογος Λευκαδίων Ηλιούπολης
To ΔΣ του Συλλόγου Λευκαδίων Ηλιούπολης και γύρω Δήμων «Η Φανερωμένη», σας προσκαλεί στην καθιερωμένη κοπή της Πρωτοχρονιάτικης λαδόπιτας την Κυριακή 27 Φεβρουαρίου 2022 και ώρα 18:00, που θα πραγματοποιηθεί στο Δημοτικό Αναψυκτήριο Ηλιούπολης (Ύδρας και Μνησικλέους, Ηλιούπολη).
Σας περιμένουμε όλους να ανταλλάξουμε ευχές για το νέο έτος, σε ένα ζεστό, οικογενειακό, Λευκαδίτικο συναπάντημα.
Για το ΔΣ
Ο Πρόεδρος Χρ. Γιάννης Φουρλάνος
Η Γεν. Γραμματέας Άννα Ροντογιάννη