Εικόνες από την μαθητική παρέλαση της 25ης Μαρτίου στην πόλη της Λευκάδας από ψηλά και ένα βιντεάκι…
Μας στάλθηκαν από αναγνώστη μας τον οποίο και ευχαριστούμε.
(Required)
(Will not be published) (Required)
(Optional)
XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Εγγραφείτε τώρα στο newsletter μας και μάθετε πρώτοι τα τελευταία νέα του νησιού μας!
Διεύθυνση email