Ευχαριστήριο του Εκκλησιαστικού Συμβουλίου του ΙΝ Αγίου Δημητρίου Αλεξάνδρου
Το Εκκλησιαστικό Συμβούλιο του Ιερού Ναού Αγίου Δημητρίου Αλεξάνδρου Λευκάδας ευχαριστεί θερμά τους Ζώη Β. Μανωλίτση, Παναγιώτη Μανωλίτση, Οδυσσέα Μανωλίτση, Ευστάθιο Μανωλίτση και Θεοδόση Μανωλίτση, για την ευγενική τους χορηγία με την οποία χρηματοδοτήθηκαν εργασίες στεγανοποίησης των τοίχων της εκκλησίας.
Με την ευκαιρία να υπενθυμίσουμε ότι όπως όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος θα τελεστεί στην εκκλησία αυτή το Μεγάλο Σάββατο, στις 9:30 μ.μ., η Αναστάσιμη ακολουθία.