Ιερά παράκληση στον ΙΝ Αγίου Νικολάου Κολυβάτων – Ευχαριστίες
Με πρωτοβουλία απόδημων Κολυβιατών τελέστηκε το απόγευμα της Κυριακής 21 Αυγούστου 2022 στον Ιερό Ναό Αγίου Νικολάου Κολυβάτων Αλεξάνδρου Ιερά παράκληση στην Παναγία. Στην παράκληση ιερούργησε ο π. Νικόλαος Κοντοπρίας.
Στους παρευρισκόμενους προσφέρθηκαν κεράσματα.
Το Εκκλησιαστικό Συμβούλιο του ναού ευχαριστεί τον Ζώη Βρεττό του Παναγιώτη για την προφορά του με την οποία βάφτηκε η οροφή της εκκλησίας καθώς και ο χώρος του Ιερού.