Ευχαριστίες του ΔΣ του ΠΑΣ Σύβρου για το πανηγύρι στις 22 και 23 Αυγούστου
Το διοικητικό συμβούλιο του ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ εκφράζει τις ευχαριστίες σε όλο το κόσμο που μας τίμησε με την παρουσία του καθώς και την στήριξή του σε αυτή την προσπάθεια μας για ένα καλύτερο μέλλον της ομάδας μας!
Ένα μεγάλο ευχαριστώ στους χωριανούς του Σύβρου όπου συνέδραμαν οικειοθελώς στην οργάνωση και την εύρυθμη λειτουργιά της εκδήλωσης καθώς και στον πρόεδρο του χωριού Σπύρο Καρά σε ότι ζητήματα προκύψανε και χρειαστήκαμε τη βοήθεια του όπου η στάση του ήταν άμεση και ταχύτατη!
Επιπρόσθετα ένα μεγάλο ευχαριστώ στον χωριανό μας Γιάννη Δευτεραίο o οποίος έκανε το μέγιστο δυνατό για την καλλιτεχνική & μουσική οργάνωση της εκδήλωσης καθώς και σε όλα τα άτομα που απαρτίζανε την ορχήστρα τα οποία δημιούργησαν ένα ξέφρενο γλέντι και ατελείωτη διασκέδαση δυο μέρες μέχρι τις πρωινές ώρες!
Τέλος, ευχαριστούμε τον Ανδρέα Κτενά & Χαράλαμπο Καλό για την τιμή που μας έκαναν να παρίστανται στις 22 Αυγούστου στην εκδήλωσή μας καθώς και για τις ανακοινώσεις τους ότι αρχές Σεπτεμβρίου ξεκινάνε οι εργασίες στο δημοτικό γήπεδο Σύβρου για την προετοιμασία του γηπέδου και την εγκατάσταση του τεχνητού χλοοτάπητα.
Το Διοικητικό Συμβούλιο ΠΑΣ ΣΥΒΡΟΥ