Χορογραφίες παρουσίασε στην κεντρική πλατεία η Σχολή Χορού της Χρυσούλας Κουνιάκη
Στο πλαίσιο των Χριστουγεννιάτικων εκδηλώσεων που διοργανώνει το Πνευματικό Κέντρο του Δήμου Λευκάδας την σκυτάλη πήρε το βράδυ της Τετάρτης 21 Δεκέμβρη η Σχολή Χορού της Χρυσούλας Κουνιάκη, η οποία παρουσίασε στον ειδικά διαμορφωμένο χώρο στην κεντρική πλατεία της πόλης της Λευκάδας που λαμβάνουν χώρα οι εκδηλώσεις χορογραφίες Bollywood και άλλες.
Η προγραμματισμένη για την ίδια μέρα εμφάνιση της Αγιομαυρίτικης παρέας και των κανταδόρων της Νέας Χορωδίας αναβλήθηκε τελικά και θα πραγματοποιηθεί όπως πληροφορηθήκαμε το Σάββατο.