Αγρίνιο: Αγνοείται μία 93χρονη με προβλήματα υγείας
Μια 93χρονη η οποία φέρεται να αντιμετωπίζει προβλήματα υγείας, αγνοείται στην Κάτω Μακρινού του Δήμου Αγρινίου.
Σύμφωνα με την κρατική τηλεόραση, η εξαφάνισή της δηλώθηκε από συγγενικό της πρόσωπο στην Αστυνομία και ακολούθως κινητοποιήθηκε η Πυροσβεστική από το Αγρίνιο ενώ έρευνες συμμετέχει η 6η ΕΜΑΚ Πάτρας, με τη συνδρομή του ειδικά εκπαιδευμένου σκύλου έρευνας και διάσωσης «Δούκα».