Την Αστυνομική Διεύθυνση Λευκάδας επισκέφτηκε ο νέος διοικητής της Πυροσβεστικής
Ο νέος Διοικητής της Διεύθυνσης Πυροσβεστικών Υπηρεσιών Ν. Λευκάδος Πύραρχος Τσίκας Κωνσταντίνος επισκέφτηκε χθες την Αστυνομική Διεύθυνση Λευκάδος όπου είχε συνάντηση με τον Αστυνομικό Υποδιευθυντή Σιώζο Χριστοφάνη.
Στη κατ’ ιδίαν συνομιλία ανταλλάχτηκαν απόψεις σε κοινά θέματα που άπτονται των αρμοδιοτήτων των Υπηρεσιών.