Ευχαριστήριο του ΠΑΣΟΚ για την εκδήλωση παρουσίασης των υποψήφιων βουλευτών στη Λευκάδα
Η Νομαρχιακή Επιτροπή Εκλογικού Αγώνα Λευκάδας του ΠΑΣΟΚ, ευχαριστεί όλους τους δημοκρατικούς πολίτες, τα μέλη και φίλους του ΠΑΣΟΚ-ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ για την μεγάλη συμμετοχή τους στην εκδήλωση παρουσίασης των υποψήφιων βουλευτών Λευκάδας που πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 1 Απριλίου 2023 με κεντρικό ομιλητή τον Δημήτριο Μάντζο.