Kλιμάκιο του ΚΚΕ με τους υποψήφιους βουλευτές περιόδευσε στην κεντρική αγορά Λευκάδας
Κλιμάκιο της ΤΕ Λευκάδας του ΚΚΕ με τους υποψήφιους βουλευτές Βεροιώτη Αλέξανδρο, Καββαδά Θωμά και Κολυβά Ευγενία περιόδευσαν το μεσημέρι της Μ. Πέμπτης στην κεντρική αγορά της πόλης της Λευκάδας.
Το κλιμάκιο του ΚΚΕ συνομίλησε με καταστηματάρχες και πολίτες οι οποίοι καλέστηκαν να στηρίξουν το ΚΚΕ διότι, όπως τόνισαν, όσο πιο δυνατό είναι το ΚΚΕ την επομένη των εκλογών τόσο πιο δυνατός θα είναι ο λαός.
Δυνατή κάθοδος, θα ανέβει το ποσοστό του κκε στις εκλογές λόγω ακρίβειας διαβίωσης,.