Το πρόγραμμα της ομάδα πεζοπορίας Νικιάνας το αμέσως επόμενο χρονικό διάστημα
Για την 2η και 3η εξόρμηση που θα πραγματοποιήσει το αμέσως επόμενο χρονικό διάστημα ενημερώνει η ομάδα πεζοπορίας Νικιάνας με το πρόγραμμα να έχει ως εξής:
– Τετάρτη 19 Απριλίου ραντεβού στο πρώην Δημοτικό Σχολείο της Νικιάνας στις 5:00 το απόγευμα. Αναχώρηση στις 5:10. Όσοι δεν θέλουν να ξεκινήσουν από το σχολείο, ραντεβού στον Επίσκοπο στο γεφύρι.
– Πέμπτη 20 Απριλίου ραντεβού ξανά στο ίδιο μέρος και την ίδια ώρα. Ισχύει ό,τι και για την Τετάρτη.