Δελτίο τύπου του υποψήφιου βουλευτή με το ΠΑΣΟΚ – Κίνημα Αλλαγής Αντώνη Σίδερη
Βρέθηκα χθες Δευτέρα, 24 Απριλίου, στο Αγρίνιο με κλιμάκιο του ΠΑΣΟΚ από τη Λευκάδα και το συνυποψήφιό μου βουλευτή Γιώργο Ράπτη, όπου και παρακολουθήσαμε τη μεγάλη συγκέντρωση του Προεδρου του ΠΑΣΟΚ, Νίκου Ανδρουλάκη.
Μετά το τέλος της ομιλίας, ακολούθησε στο φουαγιέ του ξενοδοχείου συζήτηση του Προεδρου με τους φορείς της περιοχής, όπου συμμετείχαμε κι εμείς, θέτοντας τοπικά ζητήματα και ανταλλάσσοντας απόψεις με τον κ. Ανδρουλάκη για τα ζητήματα αυτά, αλλά και για την πολιτική επικαιρότητα.
Αντώνης Σίδερης
Φαρμακοποιός, Διδάκτωρ Φαρμακολογίας
Υποψήφιος Βουλευτής ΠΑΣΟΚ Λευκάδας