Συγχαίρει τον Τηλυκράτη και τον Θρίαμβο Λούρου η Αναγέννηση Τσουκαλάδων
Η Διοίκηση του Α.Σ Αναγέννησης Τσουκαλάδων συγχαίρει τους παίκτες, την τεχνική ηγεσία και την Διοίκηση της ομάδας του Τηλυκράτη Λευκάδας, για την κατάκτηση του πρωταθλήματος του 3ου Ομίλου της Γ’ Εθνικής.
Ευχόμαστε η ομάδα του Τηλυκράτη την νέα αγωνιστική σεζόν να αγωνίζεται στην Super League 2 όπως της αξίζει.
Το Δ.Σ του Α.Σ Αναγέννησης Τσουκαλάδων
Πολλά Συγχαρητήρια στους παίκτες, τον προπονητή και την Διοίκηση της ομάδας του Θρίαμβου Λόυρου, για την κατάκτηση του πρωταθλήματος της Α’ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας της ΕΠΣ Πρέβεζας Λευκάδας.
Καλή επιτυχία στους αγώνες των Play off για την άνοδό της στην Γ’ Εθνική Κατηγορία.
Το Δ.Σ του Α.Σ Αναγέννησης Τσουκαλάδων