Με τον Γιούχτα Ηρακλείου την Κυριακή στη Λευκάδα ο Τηλυκράτης
Τον Γιούχτα Ηρακλείου θα υποδεχτεί ο Τηλυκράτης την Κυριακή 18 Ιουνίου 2023, στις 5:00 το απόγευμα, στο Δημοτικό Στάδιο Λευκάδας «Πλάτωνας Γρηγόρης» για την 9η αγωνιστική των αγώνων μπαράζ ανόδου στη Super League 2.
Ο Τηλυκράτης που χαρακτηρίζει το ματς «μητέρα των μαχών» και ως τον σημαντικότερο αγώνα της ιστορίας του καλεί τους φιλάθλους να ενισχύσουν την ομάδα με την παρουσία τους στο γήπεδο.
Στον άλλο αγώνα της 9ης αγωνιστικής ο Αιολικός θα αγωνιστεί με την ομάδα ΦΣ Κοζάνη.