ΠΑΣ Σύβρου: Πανηγύρι με λαϊκοδημοτική ορχήστρα στις 22 και 23 Αυγούστου
Πανηγύρι με λαϊκοδημοτική ορχήστρα διοργανώνει στις 22 και 23 Αυγούστου, στις 23:00, στην πλατεία του Σύβρου, ο ΠΑΣ Σύβρου.
Το ΔΣ της ομάδας αναφέρει σχετικά: «Έχουμε την χαρά και τιμή να σας προσκαλέσουμε σε μια ακόμα βραδιά αληθινού γλεντιού με δημοτικά και λαϊκά τραγούδια, άφθονο κέφι, χορό, σουβλάκια ποτά και κρύα μπίρα! Συνδυάζοντας το μεγάλο αθλητικό πανηγύρι που προηγείται, την λαχειοφόρο με τα δώρα και εκπλήξεις… «Ο καλύτερος τρόπος να το ζήσει κανείς είναι συμμετέχοντας!»».
Είσοδος και χορός ελεύθερος. Τηλέφωνο κρατήσεων: 6932 221 394.