Σήμερα Κυριακή στη Νικιάνα, στις 8:00 μ.μ., η εκδήλωση απονομής των Βραβείων «Χριστόφορος Βρεττός»
Φωτό αρχείου από την περσυνή εκδήλωση με τον αθλοθέτη κ. Χρ. Βρεττό
Σήμερα Κυριακή 20 Αυγούστου 2023, στις 08:00 μ.μ., στον αύλειο χώρο του πρώην Δημοτικού Σχολείου Νικιάνας, θα πραγματοποιηθεί η εκδήλωση απονομής των Βραβείων «Χριστόφορος Βρεττός» για τους πρωτεύσαντες υποψηφίους της Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης και των Τιμητικών Επαίνων στους αποφοιτήσαντες νέους επιστήμονες του ακαδημαϊκού έτους 2022-2023.
Στην εκδήλωση θα παραστεί και ο ίδιος ο αθλοθέτης, ενώ θα ακολουθήσει δεξίωση-δείπνο για τους τιμώμενους αποφοιτήσαντες επιστήμονες και τους νεοεισαχθέντες φοιτητές.