Αφιέρωμα του site αυτοκινήτου Car and Driver στη Λευκάδα
Ένα νησί που δεν είναι ακριβώς νησί, αφού δεν χρειάζεται να μπεις στο καράβι για να το επισκεφθείς, και ταυτοχρόνως ένας θερινός προορισμός που δεν είναι ακριβώς «θερινός», καθώς δεν έχει να σου προσφέρει μόνο τις παραλίες του, αλλά και μία ενδιαφέρουσα ορεινή ενδοχώρα.
Είναι η Λευκάδα των εναλλαγών, η Λευκάδα του Ιονίου, αλλά και η Λευκάδα της ελιάς και του πεύκου, παρατηρεί το site αυτοκινήτου Car and Driver σε ένα αφιέρωμά του στη Λευκάδα με τίτλο «Escape: Στη Λευκάδα με Nissan X-Trail E-4orce». Το κείμενο και οι φωτογραφίες του αφιερώματος είναι του Νίκου Λουπάκη.
Διαβάστε εδώ περισσότερα…